HTML

O firmie

Firma Ekosystem (dawniej SoftVision) powstała w 2008 roku z pasji do tworzenia i ciągłego ulepszania produktów. Właściciel firmy po po kilkunastu latach tworzenia oprogramowania zarówno amatorsko jak i zawodowo zrezygnował z pracy w Warszawie, aby dalej móc, już w swoim rodzinnym mieście, rozwijać się i realizować. Od samego początku nasz praca była ukierunkowana na dążenie do perfekcji w naszej sztuce. Naszym celem jest i od zawsze była efektywna współpraca z naszymi Partnerami. Najważniejszym naszym priorytetem jest utrzymanie przyjaznych realizacji z całym naszym otoczeniem. Z tego samego powodu poczuwamy się również do ciągłego ulepszania naszego otoczenia, naszego ekosystemu. 

EKOSYSTEM, podając za definicją, jest to dowolny układ składający się z różnych elementów, pozostających ze sobą w rozmaitych relacjach. Każdy system ma swoje nieodłączne składniki i nie może istnieć system ich pozbawiony. Istnieje też stała wymiana najróżniejszych rzeczy wewnątrz każdego systemu.

Tak też jest  z naszą firmą. Tworzymy stabilne, wydajne i bezpieczne systemy informatyczne z zachowaniem zasad ekologii, w połączeniu z najnowszą technologią, nawiązując przy tym trwałe relacje z naszymi Klientami, Partnerami i Pracownikami. Naszą misją jest doskonalenie jakości naszych produktów i usług z zachowaniem szacunku do ludzi i przyrody.

Swoją pozycję jako dostawcy oprogramowania biznesowego, a przy tym producenta oprogramowania, umacniamy na rynku od wielu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie w realizacji wielu projektów. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, projektowane na potrzeby naszych Klientów, wspomagające realizację celów biznesowych.

Dla nas każdy Klient, to nie zleceniodawca, lecz Partner w naszym Ekosystemie.

© Copyright by 2014 Ekosystem | All rights Reserved
Adres: Trylinskiego 10, 10-683 Olsztyn, biuro@ekosystem.com.pl
Projekt i wykonanie: Artneo.pl